Süper Mario Flash 2

Farklı bir Mario oyunu ile karşınızdayız. Efsane kahramanımız Mario prensese ulaşabilmek için elinden geleni yapıyor. Biz de ona bu görevinde yardım oluyoruz. Roketi ile gökyüzüne çıkmaya çalışan Mario bu defa ise dinozoru kullanarak prensesi bulmaya çalışıyor. Oyunda Mario'yu yön tuşları ile kontrol ediyor ve karşısına çıkan yaratıkları atlatarak ilerlemesini sağlıyoruz. Oyunda bir süre ilerledikten sonra dinozor yumurtası ile karşılaşacaksınız. Yumurtadan çıkan dinozorun sırtına binerek daha hızlı ilerleyebilir ve yaratıklar saldırabilirsiniz. Fakat dikkatli olun eğer üzerinden inerseniz onu kaybedebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önünüze çıkan tüm yaratıkları yok etmek ve prensese ulaşmak. Ayrıca karşınıza çıkan altınları da toplamayı unutmayın. Süper Mario Flash 2 oyununda iyi eğlenceler dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ömer bahri
kale çok kolay asıl silindirden aşağı indikten sonrası zor.
13/06/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
SON AŞAMAYA GELEN EMRE!
orda pembe bir şey var.zıplamama şartıyla duvara çıkabilir gibi biraz gerisinden duvara gidin.yeni bir sekme açıp videosunu seyredebilirsiniz.faydası dokunur.iyi eğlenceler.
10/11/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
recep
güzel bir oyun teşekkürler oyunu oyna.com
13/09/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ada maya
MARİO OYUNLARI ÇOK SEVERİM BENİM ZATEN EN SEVDİĞİM OYUNDUR MARİO HATTA MARİO İÇİN BİR SLOGAN HAZIRLADIM BAZN MARİO İMDATIMA YETİŞİR KAHRAMAN MARİO SENİ ÇOK SEVİYORUM MARİO ŞİMDİ BENİM BU SÖZLERİ BİTİRMEM GEREKİYOR HOŞÇAKAL MARİO
13/09/2013
Cinsiyet :
Erkek
Kız